StartUp-front-01
Studē StartUp Akadēmijā
Mācies darot - Darot pelni!
Ritini uz leju Ritini uz leju
 

Studē

uzņēmējdarbību

darot!

Vai vēlies attīstīt uzņēmēja prasmes un iegūt reālu biznesa pieredzi, negaidot studiju noslēgumu? Vai Tev jau ir savs uzņēmums vai skaidra biznesa vīzija?

Izmanto StartUp Akadēmijas sniegto iespēju, iegūstot papildu zināšanas un praktisko pieredzi uzņēmējdarbībā. StartUp Akadēmijā var iestāties jebkuras augstskolas piedāvātās studiju programmas students.

Aigars Rostovskis

  D. M. soc., StartUp Akadēmijas idejas līdzautors, Turības Attīstības padomes priekšsēdētājs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents StartUp Akadēmija ir domāta tiem studentiem, kuri paši ir gatavi darboties, izrādīt iniciatīvu un vadīt savu biznesu, negaidot, kad viņiem viss tiks pasniegts gatavs. Būtiska Akadēmijas funkcija ir studenta redzesloka paplašināšana, tāpēc liels uzsvars tiek likts uz vizītēm uzņēmumos un sarunām ar to īpašniekiem un vadītājiem. Tā ir iespēja iegūt noderīgus kontaktus, iepazīt citu uzņēmēju pieredzi, saņemt padomus un rast atbildes uz konkrētiem jautājumiem un problēmām uzņēmējdarbībā no Latvijas biznesa vidē vadošajām personām.
 

Ralfs Minkevičs

StartUp Akadēmijas mentors StartUp Akadēmija ir piemērota ne tikai topošajiem uzņēmējiem, kuriem jau ir sava biznesa ideja, bet arī tiem, kuri vēlas izprast vadības līmeņa procesus un kļūt par partneriem komandas projektos. Mēs piedāvājam iesaistīties jau esošos biznesa projektos un jau no pirmās dienas Akadēmijā sākt strādāt uz eksportu orientētos, inovatīvos uzņēmumos.  
JanisZelcs EdgarsKaulakans Alise AndrisBrezins

Jānis

Edgars

Alise

Andris

24 gadi, 3. kursa students 24 gadi, 3. kursa students 19 gadi, 1. kursa studente  20 gadi, 2. kursa students
Motiva Latvija valdes loceklis un līdzīpašnieks . Motiva Latvia līdzīpašnieks un valdes loceklis . Pasākumu aģentūras Wonder Blizzard vadītāja . SIA Baltic Target vadītājs, SIA Teniss Tirdzniecības vadītājs
Roberts Kriekis MartinsBruders Ruta Anete

Roberts

Mārtiņš

Rūta

Anete

25 gadi, 3. kursa students 26 gadi, 3. kursa students 21 gadi, 2. kursa studente 23 gadi, 4. kursa studente
SIA MR John Roberts valdes loceklis, projekta Pixart dalībnieks . SIA MR John Roberts valdes loceklis, projekta Pixart dalībnieks . SportsDirect pārdošanas speciāliste . Tirdzniecības un mārketinga daļas vadītāja asistente SIA Stora Enso Packaging
Krists Blazevics Rolands Ritvars Ganulevics

Krists

Toms

Rolands

Ritvars

24 gadi, 4. kursa students 25 gadi, 3. kursa students 22 gadi, 3. kursa students 22 gadi, 3. kursa students
SIA BG NOMA līdzīpašnieks un valdes loceklis, Rīgas Uzņēmēju biedrības padomes loceklis, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs . SIA Gravex dibinātājs un valdes priekšsēdētājs . COCOCORE.CO informācijas tehnoloģijas . SIA MR John Roberts valdes loceklis, projekta Pixart dalībnieks
Petrs regina  eliza

Petrs

Regīna

Elīza

20 gadi, 2. kursa students  27 gadi, 1. kursa studente  22 gadi, 1. kursa studente
SIA Master Sales darbinieks . Turības Business HUB partnere . Turības Business HUB partnere .

Studiju process StartUp Akadēmijā

.
Neatkarīgi no Tevis izvēlētās studiju programmas, papildu lekcijām regulāri tiksies ar StartUp Akadēmijas mentoru Ralfu Minkeviču, kā arī citiem akadēmijas studentiem, diskutēsi, sniegsi un saņemsi padomus no pieredzējušiem uzņēmējiem un mentoriem, dalīsies pieredzē, risināsi aktuālas uzņēmējdarbības problēmas, dibināsi noderīgus kontaktus un, iespējams, atradīsi sadarbības partnerus. Vienu līdz divas reizes mēnesī tiksies ar StartUp Akadēmijas idejas līdzautoru, Turības Attīstības padomes priekšsēdētāju un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Aigaru Rostovski, lai diskutētu par nozares aktualitātēm, saņemtu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem, padomu problēmsituāciju risināšanā u.c. Apmeklējot tikšanās, dodoties mācību braucienos, diskutējot ar akadēmijas biedriem, uzņēmējiem, nozares profesionāļiem no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras u.c. organizācijām, varēsi veidot un realizēt sava biznesa attīstības stratēģiju, veicinot tā izaugsmi.  
Varēsi iziet praksi savā vai kādā no StartUp Akadēmijas dalībnieku uzņēmumiem, studiju darbā risināt Tev aktuālos problēmjautājumus, to risinājumus pielietot ikdienā.
.

Tu.

.

Tuvākie pasākumi

 .   ...

22. aprīlis

    Vizīte uz Riga Tech HUB un Nordic Club House
   
Uzņemšana
Uzņemšana StartUp Akadēmijā notiek, izvērtējot studenta motivāciju un nākotnes redzējumu klātienes intervijā, kurā piedalās StartUp Akadēmijas mentors
Studiju maksa
500 EUR gadā papildu izvēlētās studiju programmas studiju maksai
Apskaties un piesakies studijām!

fb

Sazinies ar mums


Paldies! Ziņa nosūtīta programmas vadītājam!

Tavs vārds

E-pasts

Jautājums